SohbetVadisi.Com Paylaşım Platformu

Son İletiler

Sayfa1 2
1
Genel Sohbet / Almanca Kursu
Son İleti Gönderen vazliz34 - Ağu 10, 2020, 11:53 öö
SDM Almanca Kursu'nda yıllardır Almanca eğitimi veren, tecrübeli, alanında uzman ve ana dili Almanca olan eğitmenler eşliğinde eğitim görürsünüz.Öğrenme garantili Almanca dersi, SDM Almanca Kursu'nda kaliteli dil eğitimi kriterleri ve tevrübe sahibi öğretmenler eşliğinde verilmektedir. Gündüz, akşam ve hafta sonu programları şeklinde düzenlenen dersler, sizlerin iş ya da okul zamanlarınıza göre oluşturulmaktadır. Grup eğitimlerimizde belirli sayıda öğrenci ile eğitimde verimin en üst seviyeye ulaşılması sağlanmaktadır. Eğitimler, teknolojik olarak tam donanımlı ve oldukça konforlu sınıflarda gerçekleştirilmektedir.
Almanca Kursu Eğitimi,

-Okuma
-Yazma
-Dinleme
-Konuşma
olmak üzere dört temel beceri eğitimi üzerine kuruludur.
40 dakikalık dersler halinde her bir beceri ayrı ayrı desteklenir ve her beceriye eşit şekilde ağırlık verilmektedir.
2
Genel Sohbet / Hd film izle
Son İleti Gönderen Celil - Ağu 09, 2020, 02:26 ös
İnternetten bedava hd film izlemek, sevdiğiniz filmleri doğrudan evinizin rahatlığında izlemenin en kolay ve basit yoludur. Bu ücretsizfilmleri izlemek için ihtiyacınız olan tek şey, internet bağlantısı olan bir PC veya TV'dir.
Çevrimiçi ücretsiz film izleyebileceğiniz çok sayıda yer vardır, ancak en iyi hd film izle için realfilmizle sitesini tavsiye ederiz içerisinde çok sayıda film var, bilgisayarınız veya TV'niz için güvenlidir ve kullanmanız yasaldır. Realfilmizle sitesi tüm platformlar ile uyumlu bir sitedir böylece ücretsiz filmlere mobil cihazınızdan erişebilirsiniz.
3
Genel Sohbet / Güvenli Banko – İddaa Tahminle...
Son İleti Gönderen Celil - Tem 15, 2020, 06:18 öö
Güvenli Banko, iddaa tahminleri uygulamasında her gün ücretli tahminler, ücretsiz tahminler ve banko kuponlar paylaşılmaktadır. Güvenli Banko iddaa tahminleri uygulamasına kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Play Store üzerinden Android cihazınıza Güvenli Banko - İddaa Tahminleri, Banko Tahminler uygulamasını indirebilirsiniz. Güvenli Banko Android uygulamasında her gün güncel iddaa tahminleri, banko kuponlar ve maç tahminleri paylaşılmaktadır. Siz iddaa severler, iddaa tahminleri uygulamamızı ücretsiz olarak Play Store'den indirerek kazanmaya başlamanız dileğiyle, herkese bol şans dileriz.

Güvenli Banko İddaa Tahminleri uygulamamıza kayıt olmak tamamen kolay ve ücretsizdir. Kayıt olma esnasında mail doğrulama işlemi gerekmez ve bu yüzden hızlı bir şekilde ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz.

Güvenli Banko Uygulamamızın Özellikleri;
    • Her Gün +20 Ücretsiz İddaa Tahminleri
    • Her Gün +10 Ücretli (Kredili) İddaa Tahminleri
    • Her Gün +3 Ücretli (Kredili) Banko Kuponlar

Şimdi sizde Güvenli Banko uygulamasını Android cihazınıza Play Store üzerinden "Ücretsiz" olarak indirebilir ve tahminlerimiz sayesinde kazanmaya başlayabilirsiniz.

Güvenli Banko - İddaa Tahminleri & Banko Tahminler Uygulamasını Şimdi Ücretsiz İndirmek İçin Tıkla!
4
Genel Sohbet / Kanser Nedir?
Son İleti Gönderen Celil - Tem 06, 2020, 07:15 öö
Kanser Nedir?

Hücre denilince akıllara gelen ilk şey, yaşamın en küçük parçası olduğudur. İnsanoğlu milyonlarca çeşit hücre ve bu hücrelerin bölünmeleri sayesinde oluşur. Peki hücreler yaşam için ne derece önemlidir?

Bunun cevabı ise hücrenin bir organizmayı, yani canlıyı oluşturmasıdır. Birçok hücre çeşidi vardır. Bunların yararlı olanları olduğu gibi zararlı olanları da vardır. Zarar oranı bakımından en yaygın olan ve en çok bilinen hücre ise kanser hücresidir. Kanser hücresi oluştuğu andan itibaren hızla yayılma ve bölünme sürecine girer. Bu hücrenin son derece tehlikeli olduğunu söyleyebiliriz. Aslında bu hücreler kendiliğinden oluşmuyor. Sağlam hücrenin kanserli hücreye dönüşmesi ile oluşuyor. Peki bunlar bölünerek arttığı zaman neye dönüşüyor ?

Bu durumun arkasındaki geçek ise tümore dönüşmesi diyebiliriz. Tümör iyi huylu veya kötü huylu olarak ikiye ayrılabilmektedir. Bu adımın nasıl meydana geldiği durumu ise merak konusu olmuştur. Tamamen insanın DNA sı ile ilgili olan bir durumdur. DNA hasarından kaynaklı normal hücreler onarılmaya başlar, ancak kanserli hücreler bunu onaramaz ve çoğalır. Bunun yanı sıra kötü huylu oluşan tümörler dokuya yayılması ile evre evre yayılma hızına ve alanına bağlı olarak genişleyebilmektedirler.
Erken Tespit ve Tedavi Süreci

Bu hastalıkla başa çıkabilmek adına yapılacak çalışmaların en başında erken teşhis yer almaktadır. Kanser ve tümör gibi durumlar, ne kadar erken tespit edilebilirse başa çıkmak da bir o kadar kolay olacaktır. Prof.Dr. Hakan Karagöl'ün yapmış olduğu araştırmalarda ve açıklamalarda en çok üzerinde durduğu konu da erken teşhis konusu olmaktadır. Hakan Karagöl bu hastalık ile ilgili en ufak şüphe duyanların, tereddüt etmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurması gerektiği üzerinde durmuştur. Özellikle belli bir yaşın da üstünde olanların veya risk grubu içinde olan kişilerin belli aralıklarla genel bir taramaya gitmesi gerektiğinden bahsetmiştir. Hakan Karagöl önlemler ve tedbirler erken alındığı taktirde korkuya gerek olmadığından bahsetmektedir. Bu hastalığın kolay yenilebilmesi için moral ve pozitif enerjiye ihtiyaç duyulmaktadır. Düzenli ve sıkı bir tedavi ile moraller de yüksek tutulursa hastalık çok kısa bir süre içerisinde yenilip eski, sağlıklı yaşama kavuşmak zor olmayacaktır.

Hakan Karagöl İletişim
5
Genel Sohbet / Haberin Kaynağı Haberso.com
Son İleti Gönderen Celil - Haz 22, 2020, 04:13 ös
Haberin Kaynağı Haberso.com

Haberso, dünyadan gündeme ait bütün haberleri tarafsız ve doğru bir şekilde okuyucularıyla buluşturmaktadır. Tamamen gerçek verileri baz alarak, tarafsız habercilik ilkesine uygun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedirler. Sosyal medya gazetesi görevini üstlenen Haberso, topluma yönelik bütün haberleri özgür bir şekilde okuyuculara yansıtmaktadır. Geniş kapsamlı habercilik imkanı sunan Haberso.com sitesinde dünyadan gündeme ait öğrenmek istediklerinize yönelik farklı kategoriler bulunmaktadır. Haberso haber sitesine giriş yaptıktan sonra karşınıza gündem ile alakalı dünya haberleri, ekonomi haberleri, sağlık haberleri, yurttan haberler, siyaset haberleri, bilim ve teknoloji, asayiş haberleri, kültür- sanat- yaşam haberleri ve illere ait önemli haberler çıkmaktadır.

Haberso.com İlkeleri

Haberso, topluma yönelik özgür habercilik sistemiyle gündemdekileri yansıtırken topluma karşı olan sorumluluklarını ve gazetecilik ilkelerini göz önünde bulundurmaktadır. Dil, din, ırk, cinsiyet, mezhep fark etmeksizin toplumda ki farklılıklara saygı duymaktadır. Toplumun gündemde ki haberlerin çarptırılmaksızın, gerçek ve doğru yönüyle yansıtılmasını savunmaktadır. Gazetecilik etiğinden hiçbir şekilde taviz oluşturmadan, basın özgürlüğünü sonuna kadar savunmaktadır. Haberso.com sitesinde yayınlanan tüm haberler gündeme ait başlıkları içerir. Aynı zamanda yurttan ve dünyada ki tüm son dakika haberlerine haber sitesi üzerinden kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Haberso.com üyelerine ve okuyucularına gün içerisinde onlara kolaylık sağlayabilecek belli başlı servisler sunmaktadır. Bu servisler; yol durumu, hava durumu, eczaneler, namaz vakti, anketler, lig fikstürü şeklindedir. Haberso.com sitesine giriş yaptıktan sonra 'Menü' seçeneğine tıklayarak içerik, servisler ve kurumsal kategorilere ulaşabilirsiniz. İçerik kategorisinde dünyadan ve yurttan tüm son dakika haberlerine ulaşabilirsiniz. Tarafsız ve doğru haberlerin yansıtıldığı, gündeme dair bütün son dakika haberlerinin yer aldığı Haberso, gereken önem ve özeni göstererek okuyucularının güncel haberlere anında ulaşmasını hedeflemektedir. Haberso.com sitesi üzerinden gündemde ki konu başlıklarına yönelik detaylı bilgiler alabileceğiniz, tüm son dakika haberlerine ulaşabileceğiniz gibi ilginç bulduğunuz ya da haber olarak gördüğünüz bütün haber içeriklerini sitede ki ' Haber İhbar' seçeneğinde yer alan formu doldurarak ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden site yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. Form üzerinde ki boş alanların hepsini eksiksiz bir şekilde doldurmanız haber ile ilgili size ulaşmaları konusunda site yetkililerine yardımcı olacaktır.
6
Genel Sohbet / Korkuluk Çeşitleri
Son İleti Gönderen Celil - Haz 21, 2020, 09:24 ös
Korkuluk Çeşitleri
Sanat Paslanmaz olarak en iyi camlı korkuluk çeşitlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz, camlı korkuluk modellerimiz bir çok alanda kullanılabilmektedir. Değerli müşterilerimiz genellikle otel, havalimanı, alışveriş merkezi, apartman gibi konumlarda bizi tercih etmektedir. Camlı korkuluklarımızda son kalite malzemeler kullanılmaktadır. Ürettiğimiz paslanmaz korkuluk modellerimizde 304 CRNI kalite paslanmayan çelik kullanıyoruz. Camlı ve paslanmaz korkuluk modellerimizde bir çok seçenek yer almaktadır. Kare dikmeli, spigot taşıyıcılı, çelik bazalı, spider taşıyıcılı, kare küpeşte, camlı merdiven korkuluğu bunlardan bazılarıdır. Paslanmaz korkuluk modelleri ise değerli müşterilerimiz tarafından merdiven korkuluğu, okul korkuluğu, bahçe korkuluğu gibi alanlarda kullanılmaktadır. Paslanmaz korkuluk dışında bir çok korkuluk modelimiz bulunmakta. Ahşap korkuluk, cam korkuluk, demir korkuluk bunlardan bazılarıdır. Standart paslanmaz korkuluk modelimiz diğer korkuluk modellerimize göre en uygun olanlarıdır, standart ve kalitesine göre korkuluklarımız sınıflandırılmaktadır. Müşterilerimizin evlerinde kullandığı balkonlarında tercih ettikleri paslanmaz balkon korkuluklarımızın malzemeleride bir o kadar kalitelidir. Örnek verecek olursak balkon demiri bilgili yetkili ekibimiz tarafından geliştirilmiş ve bir çok kötü hava şartlarına rağmen herhangi bir sıkıntı çıkarmamaktadır. Herhangi bir paslanma, sararma veya kararma meydana gelmez. Değerli müşterilerimiz en çok yatay emniyetli paslanmaz balkon korkuluğu tercih edilmekte. Korkuluktaki yatay aralıklar/yükseklikler sizin isteklerlerinize bağlı olarak değiştirilebilmekte.
7
Genel Sohbet / Mevsim Çadır Şemsiye Hizmetler...
Son İleti Gönderen Celil - Haz 21, 2020, 09:16 ös
Mevsim Çadır Şemsiye Hizmetleri
Mevsim Çadır olarak siz değerli müşterilerimize yurtiçi ve yurtdışı kumaş seçenekleriyle en iyi şemsiyeleri ayağınıza getiriyoruz. Birbirinden renkli, son teknoloji malzemelerle üretilen şemsiye gruplarını sizlerin karşısına getiriyoruz. Şemsiye tercihlerinizde sizleri istediğiniz tür ve şekle sahip şemsiyeyi seçmeniz için ürün pörtföyümüzden dolu dolu en güzel şemsiye seçeneklerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Şemsiye türlerimizden biri olan bahçe şemsiyesi bahçenizde mangal yaparken, dinlenirken ve daha bir çok şey yaparken sizleri güneşten koruyacaktır. Mevsim Çadır'ın size sunmuş olduğu şemşiyeleri ayarlanabilir boyut ve tekerlekli ayak yapısı ile ergonomik bir yapıya sahiptir. En sağlam malzemelerle üretildiğinden paslanma ve hasar alma gibi negatif olaylara karşı sorun çıkarmayacaktır. Restaurant sahipleri için özel hazırlanmış, müşterilerinin ilgisini çekebilecek, detaylı bir o kadarda güzel restaurant şemsiyesi çeşitleride mevcut. Restaurant şemsiyeleri genel olarak kafe, çay bahçesi, büfe ve restorant sahipleri tarafından tercih edilir. Güneşli ve yağışlı havalarda müşterilerinize sunduğunuz hizmetin iyisi olmasını sürdürecektir. Kötü hava şartlarında bile dayanaklı restaurant şemsiyeleri, sadece ticari amaçlı işyerlerinde değil açık alanlardaki etkinlik veya alanlarınız tercih edilebilir. Şemsiyelerimizde son kalite en sağlam malzemeleri kullanıyoruz. Şemsiyelerimiz farklı renk ve tip ihtiyaçlarınıza çözüm olacak şekilde hazırlanmaktadır. Çeşitli şemsiye ürün portföyü ile sizlere farklı seçenekler sunabilmektedir. Mevsim Çadır'ın alanında bilgili ve deneyimli yetkili takım arkadaşları siz değerli müşterilerinin her sorununda ve isteğinde yardımcı olacaktır. Şemsiyenin iyisi Mevsim Çadır'dan alınır.
 
8
Genel Sohbet / Garanti Servisim
Son İleti Gönderen Celil - Haz 21, 2020, 09:12 ös
Arçelik Servisi
Her zaman en iyi hizmeti sunan arçelik servisi sizlerin arçelik marka kombi, ankastre, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, televizyon, küçük ev aletleri gibi arçelik marka ürünlerinizdeki tüm sorunları çözmek, eksik parçalarınızı gidermek adına sizlere hizmet verir. Arçelik marka ürünlerinizde yaşadığınız sıkıntılar için tercih edebileceğiniz servis, siz değerli müşterilerine en iyi ve çözüm odaklı teklifler sunar. 7/24 destek verme anlayışına sahip arçelik servis firması, nerede olursanız olun anında hizmet sağlamaktadır.

Beko Servisi
Sizlere garantili hizmet sunan beko servisi beko markalı ürünlerinizde en sağlam çözümü sunacaktır. Beko markalı ürünlerde deneyimli ve uzman kadrosu ile buzdolabı, klima, ankastre, fırın vb. tüm ürünlerde gerekli müdahele sağlanacak ve çözüme ulaşılacaktır. Beko servisi yetkilileri yeterli bilgiye sahip olan kişilerden oluşur. Memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bosch Servisi
Müşterilerini mutlu etmek adına çözümler sunan bosch servisi sektörde büyük adımlarla ilerleyerek yenilikçi son teknoloji çözüm önerilerini değerli müşterilerine sunar. Servis teknisyenleri bosch markalı ürünlerde eğitimli ve yeterli donanıma sahip kişilerdir. Bosch servisine ödeme yapmak için istediğiniz yöntemi seçebilirsiniz. Ödeme kolaylığı sunan bosch servisi eft, havale, nakit ve pos cihazlarıyla sizlerin karşısında.

Bosch, Beko, Arçelik parçaları ve destek servisi için en doğru noktadasınız. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duyarız.
9
Genel Sohbet / Doğal Halı Yıkama
Son İleti Gönderen Celil - Haz 21, 2020, 08:59 ös
Demetevler Halı Yıkama

Günümüzde evlerimizde ofislerimizde en çok kullanılan eşyalardan biri olan halılar, sürekli kullanımdan çok kir ve tozu içlerinde biriktirirler. Halıların düzenli olarak yıkama işleminden geçmesi gerekmektedir. Temiz halde bulunmayan halılar insan sağlığını tehlikeye atabilmektedir. Halılarınızın demetevler halı yıkama ile temizlenmesi sonrasında yeni gibi olacağından emin olabilirsiniz. Halı yıkama işlemi profesyoneller tarafından yapıldığında halınız üzerinde bulunan tüm bakteri ve mikroplardan arınmakta ve temiz hale gelmektedir.

Batıkent Halı Yıkama

Temizliğin başında halı yıkama gelir, halıların ise temizliği epey zordur. Halı yıkama hizmeti sunan batıkent halı yıkama firmasını tercih ederek en iyi halı temizlemeyi hizmetini alabilirsiniz. Doğal halı yıkama, temizlikte her zaman doğal bitkisel temizlik ürünleri kullanarak halı yıkamanın en iyisini sizlere sunar. Mis gibi kokan halılarınız ile misafirlerinizi etkileyeceksiniz.

Şentepe halı yıkama

Halılar öz veriyle yıkanmalı ve iyi bir temizlenme işleminden geçmelidirler. Evinizde iş yerinizde kendi imkanlarınızla yapacağınız halı yıkama her zaman iyi sonuç vermeyebilir, halı içlerinde toz ve bakteriler kalabilir. Halı yıkama için uzman kişileri tercih etmelisiniz. Bu temizlenme işlemleri yapılırken mutlaka son teknoloji halı yıkama araçları ve teknolojileri kullanmalıdır. En iyi halı yıkama hizmetini alabileceğiniz şentepe halı yıkama 'da her zaman halılarınız için son model makineler kullanılır. Ayrıca tüm bu işlemler en uygun halı yıkama fiyatından siz değerli müşterilere sunulur.
10
Genel Sohbet / Xlase Lazer Türkiye
Son İleti Gönderen Celil - May 26, 2020, 06:55 ös
Xlase Lazer Türkiye

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte istenmeyen tüylerden en etkili şekilde kurtulmanın kalıcı bir şekilde kurtulmanın yolu Xlase lazer epilasyon olarak görülmektedir. Kullanılan cihazların kalitesi ve kullanımının doğru oluşuna bağlantılı olarak önemli bir etkiyle kılda bulunan renk pigmentleri belirlenerek en uygun şekilde emilerek kıl rengi emilmeye başlatılır ve bu şekilde ısı enerjisine bağlı olarak da kıl köküne inilerek tüm işlemler gerçekleştirilir. Xlase lazer epilasyon cihazı IPL bir cihaz olarak buz başlıklı olarak da bilinen ve soğutma işlemi ile acısız bir epilasyon işlemi gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bu cihazlar -3 dereceye kadar soğutarak acıyı en az seviyeye indiriyor ve kişilerin konforu ön planda tutularak işlem tamamlanıyor.

Xlase Lazer cihazının en büyük avantajlarından ve en çok tercih edilen özelliğinden birisi saniyede 10 Hz atış tekrarı ile hızlı işlem yapmasıdır. Yüksek güce sahip olan bu cihaz bir bölgede sadece 3 tarama ile işlemini uygun şekilde sonlandırmaktadır. Örneğin diğer lazer cihazları ile uzun saatler süren tüm vücut epilasyon işlemleri bu cihaz ile sadece 25 dakikada başarılı ve uygun şekilde uygulanabiliyor. Sizlerde diode lazer ve xlase lazer gibi cihazlar hakkında bilgi almak için hemen xlaseturkiye.com sitemize gelebilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.
Sayfa1 2