SohbetVadisi.Com Paylaşım Platformu

Son İletiler

Sayfa 1 ... 3 4 5
41
Genel Sohbet / Giviu İş elbisesi modelleri!
Son İleti Gönderen Celil - May 19, 2020, 09:49 öö
Giviu her sektöre uyan en kaliteli iş elbiselerini üretir. Koleksiyonlarındaki her bir ürün piyasadaki kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmiş mükemmel modellerdir. Şantiyede ya da ofiste çalışıyor olun eşsiz konfor ve hareketin tadını çıkarabilirsiniz. Üstün teknoloji ile üretilen kumaşlar sizi bütün bir iş günü konforlu ve güvenli tutar. Yüksek tehlikeli işlerde kendinizi koruma söz konusu olduğunda, asla yeterince güvenli olamazsınız! Güvenlik iş elbisesi yelpazemiz, gömlek, ceket, süveter, yansıtıcı yelek, pantolon, şort, tulum, erkek ve kadınlar için montlar gibi çok çeşitli kıyafet ürünlerini kapsar. Sadece en iyi güvenlik özellikleri ve rahatlığa sahip ürünleri sunuyoruz. Aynı zamanda küçük detayların düşünüldüğü modellerle farklı kolaylık seviyelerine sahip olmasını sağlıyoruz.
42
Genel Sohbet / Hisar Sofra Sanatı !
Son İleti Gönderen Celil - May 19, 2020, 09:12 öö
Hisar, mutfağınızda mükemmel yemekler pişirmek ve onları sunmak için ihtiyacınız olan her şeyi tasarlıyor. Şık sofranıza son rötuşları eklemek için, modern çatal bıçak takımları arasından inanılmaz uygun fiyatlarla seçim yapın, gelecek yıllar için de yeni gibi iyi görünmesini garantileyin. Her yemek pişirdiğinizde mükemmel sonuçlar alın, çünkü bir Hisar sofra sanatı ürünlerinden satın almak yaşam için bir satın almadır! Estetik ve bütçe dostu olan modellerle nesiller boyunca süren tencere setlerini seçin. Ailenize hem değer hem de stil sunacaksınız. Her ay farklı fırsat avantajlarıyla evinizin en gerekli eşyalarını eksiksiz bir şekilde tek adresten tamamlayabilirsiniz. Hisar, yılların verdiği tecrübe ve kalite ile sizleri bekliyor. En güzel modellerle hem sevdiklerinizi hem de kendinizi mutlu edin. https://www.hisar.com.tr
43
Genel Sohbet / Türk Mühendisliğinin Başarısı;...
Son İleti Gönderen Celil - May 10, 2020, 04:28 ös
"Dökülen Saçlarınız Kaderiniz Değildir" sloganıyla 2018 yılında satışa çıkan Fitcare Saç Bakım Losyonu, %100 Türk Malı olup, Türk Mühendislerinin gurur veren başarısıdır. Güzel ülkemizin ve coğrafyamızın bize sunduğu bitkilerin mucizesidir. 2011 yılında başlayan, TÜBİTAK Teknoloji Geliştirme Bölgesi (MARTEK) Marmara Teknokent'te yapılan AR-GE çalışması ile geliştirilen bir üründür. FİTCARE LOSYON içeriğinde; AA formülasyonu, 49 çeşit uçucu yağ ve özel aktiflerin yanı sıra saç ve baş derisi üzerinde son derece olumlu etkilere sahip bir çok bitkisel ekstralar, vitaminler ve mineraller vardır.

Fitcare Losyon, Saç ve baş derisinin besin ihtiyacını karşılar. Çevresel etkilerine karşı saç köklerini korur ve besler. Saçın nem kaybını önler. Saç üretiminden sorumlu hücreleri uyarıp onları besler ve yeni saç oluşumunu artırmaya yardımcı olur. Saç köklerinin beslenmesini, korunmasını ve arındırılmasını amaçlayan bitkisel ekstralar, suda çözülebilen 49 adet bitkisel yağlar, vitaminler ve AA formülü içeren özel bir bitkisel komplekstir. Saç derisini canlandırır ve cildi yatıştırır. Saç elektriklenmesini engeller. Bayan ve erkeklerde saç dökülmesini durdurur. Yeniden saç oluşumunu hızlandırır.

https://www.fitcare-ilac.com/

44
Genel Sohbet / Çocuk Kanalı Minik Life
Son İleti Gönderen Celil - May 09, 2020, 03:09 ös
Tüm Eğlenceli Çocuk Videoları Kamyon Oyunları Kepçe Oyunları Eğlendirici Bilgi İçerikli Çocuk Oyunları .Olumsuz Öğerler İçermeyen Çocuk Kanalı Minik Life Hoşgeldiniz Hemen Ziyaret Edin.

https://www.youtube.com/channel/UC_-HKNCcful-irgSM-ozQSA?view_as=subscriber
45
Genel Sohbet / Online Dropshipping Eğitimi Al...
Son İleti Gönderen Celil - May 07, 2020, 07:33 ös
E-ticaret yönteminin gelişen yüzü olarak adlandırabileceğimiz dropshipping, bilinen birçok firma ve kişi tarafından kullanılmakta ve dropshipping ile para kazanmak etkin e-ticaretin yöntemlerinden biri olarak nitelendirilmektedir. Online eğitimin günden güne süksesini arttırdığı ve popüler hale geldiği günümüzde, online dropshipping eğitimi almak da firmaların e-ticaret prestijini arttırmıştır.

Dropshipping eğitimine ait bütün sistemleri sizlere en baştan başarılı şekilde anlatıyoruz. Dropshipping (stoksuz) ticaret yapmak isteyenler için destekleyici metotlar sunuyoruz. Şirketi olmayan fakat para kazanmak isteyen firmalar için kolay çözümler sunuyoruz. Ücretsiz olan birçok ürünü mağazalarınızda yayınlamak için tedarikçi firmaları sunuyoruz. Sizlere ticaretin temel mantığını anlatıyoruz, sonrasın da e-ticareti. Satın alma sürecini ve müşteri psikolojisini anlatıyoruz. Sermayesiz bir şekilde ticaret yapmak isteyenler için pratik metotlar sunuyoruz. Günlük çok fazla zaman ayırmadan gelir elde etmek isteyenler için taktikler sunuyoruz.

Mağazası olan ve ürünlerini e-ticaret ortamında satmak isteyenler için farklı metotlar sunuyoruz. İnternet üzerinde e-ticaret yapan ama satış cirosu düşük olanlar için özel taktikler sunuyoruz. Markalaşma yolunda ilerleyenler ve kendi ürünlerini satmak için süreci için takip etmek isteyenler için uygulamalar sunuyoruz.
Epa Group Eğitim & Danışmanlık olarak sizlere dropshipping ticaretin pratik yöntemlerini sunuyoruz. Sizlerde Gittigidiyor dropshipping imkanlarından faydalanmak istiyorsanız epagrooup.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
46
Genel Sohbet / SMF'ye Hoş Geldiniz!
Son İleti Gönderen Simple Machines - Ara 30, 2019, 11:33 öö
Simple Machines Forum'a Hoş Geldiniz!

Umarız forumunuzu kullanmaktan hoşnut kalırsınız.  Herhangi bir sorun olduğu takdirde yardım istemekten çekinmeyiniz.

Teşekkürler!
Simple Machines
Sayfa 1 ... 3 4 5