Ücretsiz Sohbet Sitesi


Ücretsiz Sohbet Sitesi

Ücretsiz sohbet sitesi günümüzde corona vakalarının görüldügü bu günlerde insanları biraz kafa dinlemek ve zaman geçirmek için tercih ettikleri bir platform olmuştur.Son dönemlerde popülerligi artıran sohbet siteleri,insanların eve kapandıgı zamanını meşgül edecek şeyler aramısının ardından insanlar sohbet sitelerine girmekte bulmaktadır.Bu şüphesiz sizi oyalacak güzel bir yöntemdir.Dünyanın dört bir yanından kolayca ulaşacagınız bu sohbet sitelerinden birtanesi de sohbetvadisi sitesidir.

Sohbetsitesi

Peki gelin bu tür sohbet sitelerinde neler yapılır nasıl zaman geçirilir ona bakalım.Sohbet sitelerinin birçok çeşidi vardır bunlardan en eski ve popüler olanı ise irc sohbet siteleridir.Bu sitelerde neler yapılır nasıl sohbetler döner onu inceleyelim.

Sohbetler iki gruba ayrılır

  • 1- Özel sohbet
  • 2-Genel sohbet

Özelden yapılan sohbetler kişilerin kendi istedigine göre degişmektedir.İki insanın tanışıp bire bir sohbet ettigi bir alandır mudahale yapılamaz.
Genel sohbet alanı ise daha başka ve insanların daha çok tercih ettigi bir bölümdür.Bazı kurallar vardıır.Bu kurallardan uzun uzun bahsetmeyecegim bunu ilerleyen makalerde yeni bşr konu olarak sizlere sunabiliriz.Kısaca özet geçmek gerekirse insanlara küfür hakaret etmek yasaktır toplumsal kurallar dahilinde sohbet edilebilir.Bu edile sohbetin konusunu da tabiki insanlar kendileri belirlemektedir.

Birden fazla kanal bulunmaktadır,her bir kullanıcı istedigi kanalda sohbet edebilir.Sohbet kanallarının yanı sıra muzik kanalı(radyo) ve oyun kanalları bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir