Bayanlarla Sohbet Erkeklerle Chat Nasıl Olur


Bayanlarla Sohbet Erkeklerle Chat Nasıl Olur

Merhaba sevgili okurlarimiz.Bugün sizlerle hep merak konusu olan,her bayanlarla sohbet ve erkeğin merak ettiği baştan sona aşk kokan bir konu hakkında konuşacağız.
Kadinlar ve erkekler partnerlerinden ne ister biliyor musunuz? Hayir mi ? Peki o zaman konumuza geçelim…
Ilk önce ister bay ister bayan olsun ilk istediğimiz şey tartışmasiz ^ Güler Yüzdür ^…

Kadınlar ve Erkekler gülümseyen kadınlardan ve erkeklerden hoşlanır. Suratı asık muşmula bir sevgiliyi hangi kadin ve erkek severki değilmi? Ama Kadın ve Erkek  gülümserse güzelliğine güzellik katar.Cevresine neşe saçar. Kadın Gülümserse yüzünde güller açar. Erkekler pek gülmez yapıları gereği ama bir erkek gülüyorsa; o erkek mutlu bir erkektir.Kadin ve Erkek gülümserse ilişkileri güçlü demektir. Erkekler gülümseyen kadını sempatik ve daha çekici bulurlar.Ayni şekilde Kadınlarda güldüren erkekleri daha çekici ve zeki bulurlar.Çünkü bir insani güldüre bilmek yetenek ve zeka ister.Hani bazı Kadınlar ve Erkekler vardır ya sık sık depresyona girerler melankolik takılırlar yüzleri gülmez hiç , suratları hep asıktır inanınki bu gibi durumlar kadinlari ve erkekleri bunaltır uzaklaştırır sizden. Kendinizden itersiniz sevgilinizi.İtici bir Erkek ve Kadın olmak istermisiniz itici bir partner olmayı istemezsiniz bence. Gülümsemek mutlu olmak bir kadının ve erkeğin kendini sevmesiyle başlar.

Bayanlarla Chat

Bayanlarla Chat

Kendinize her zaman öz güveniniz olsun aynaya baktığınızda güçlü, çekici,kendinden emin,cool, kendini seven, kendiyle barışık bir yapiniz olursa; Mutluluk kendinden gelir. Sevgili bayan okurlarım mutluluk biz bayanların eliinde ve erkekler bu saydığım özellikleri arar bir bayanda. Bir Kadinda güçlü kendinden emin özgüveni tavan yapmis prestij sahibi erkeklerden hoşlanır. Çoğu Kadin ve Erkeğin mutlu kadınlarla ve mutlu erkekler ile birlikte olmasının altında yatan neden; özgüvene olan hayranlık ve Patnerinin sahip olduğu mutluluk ve pozitif enerjiden bir nebze olsun faydalanabilmek.
Bir Kadın olarak en önemli aksesuarınız Özgüven. Bu erkeklerin dünyasında da değişmiyor. Ne kadar kusursuz fiziğe ve dış güzelliğe sahip olursanız olun, eğer silik ve güvensiz bir kadın yada erkekseniz patnerinizin gözündeki Ideal Eş Tanımına yerleşemiyorsunuz.Erkeklerin ve Kadinlarin büyük bir kısmı Patnerleri üzerinde güç ve hakimiyet kurmak istiyor evet, ama karşılarında da sağlam duruşu olan ve kendini iyi Ifade eden bir Sevgilinin yada eşin olmasını istiyoruz. Bu yüzden sahip olduğunuz özgüven her zaman Fiziksel Özelliklerinizin önüne geçiyor.

Kalpleri Kazanmak Nasıl Olur

En önemli ilişkileri yıprat bir konuya gelelim şimdi de. Kıskançlik….Birçok erkek ve kadin kıskanmayan ve kendisini kontrol etmeye çalışmayan bir Partner ister. Bu durumda ortaya çikması kaçınılmaz 2 durum vardir. Ya birlikte olduğunuz erkeklerle chat kişinin size sonsuz bir güveni olması lazım, ya da Sizin sevmediğiniz Için karşı tarafın aşırı rahat olması. Kıskanmayan bir kadın asla olmaz.Tabi seviyorsa şayet. Seven Erkekte kiskanir ama biz bayanlar kadar belli ettirmezler. Ancak sağlıklı bir Ilişki ve birliktelik Için erkeklerin aşırı baskı istemedikleri ortada. Kıskançlığın sonu şüpheyi, şüphenin sonu da güvensizliği doğurduğu için erkekler en başta kıskanç kadınlardan kaçıyor. Siz en iyisi onu kıskandığınızı küçük ve rahatsız etmeyen tavırlarla belli edin ve yersiz tartışmalara zemin hazırlamayın.

Konu kadinlar ve erkekler olduğu zaman iliki ilişkilerde değinecek bir çok nokta var aslinda.
Sevdiğiniz Kadini ve Erkeği sahiplenin, erkekler ve kadinlar sahiplenici Kadınlardan ve erkeklerden hoşlanırlar .O sizin ve siz bir birbirinize aitsiniz. Bende sahiplenirim benim olan benimdir ve benim olanı sahiplenirim l. Karşınızdaki Erkeğinizi ve kadini Iyisiyle kötüsüyle sahiplenin onu değiştirmeye çalışmayın agrasifleşir yoksa. İlişkilerde her ne kadar sahiplenici algısı erkekler üzerinde yoğunlaşmış olsada, erkekler de birlikte oldukları kadın tarafından sahiplenilmek istiyor..
Son olarak sevgili okurlar en önemlisi nedir biliyor musunuz?
Sadakat Güven ve Dürüstlük bu üçlü olduğu müddetçe sizin yapmanız gereken tek şey sevmek çok sevmek ve çok sevilmeye izin vermek.Size aşk dolu huzur dolu musmutlu bir yaşam diliyorum sevgili sohbetvadisi ailesi..

1 Yorum

  1. RakipsizSohbet

    10 Temmuz 2020 at 02:00

    En güzel anlarımızın asla bitmemesi için yetişkin sohbet bol olmasıyla ^

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir