Ferdi Tayfur Gizli Sevda Sözleri


Ferdi Tayfur Gizli Sevda Sözleri

Ferdi Tayfur Gizli Sevda Sözleri

– Eğlenceli bir Chat sitesinden merhaba, bugün sizlere çok çok Eskiye giderek bir şarkı paylaşmak istedim. Ferdi Tayfur Gizli Sevda.

Kaliteli Sohbet Sitesinde sizlerle birlikteyiz. Ücretsiz Chat Odaları Sitesinde sizlerle birlikteyiz. Bugün öyle bir şeyler olduki içimde eski parçalar aklıma geldi. öyle yazayım dedim, Aslında, Ferdi Tayfur ne kadar aşkı anlatmış İmkansız bir aşk. Gizli Sevda şarkısını anlatmış aslında sözlerinde Açık ve net diyor beni Etkiliyen tarafı, ”Sevap İstemem Artık Günahsa Günah” Bu Söz beni ne kadar aslında yaşadığım bir olay değil işte ama ne kadar da olsa canımı acıtıyor. Güzel Şarkı Sözleri ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Ferdi Tayfur Gizli Sevda

Hergün seni görüpte dokunanamak saçlarını ellerimle okşuyamamk sevap istemem artık günahsa günah sustu dudaklarım hep yürekte feryat bir gelsen sarılsan seviyorum desen ölürdüm sevinçten kollarında ben inanmam inanmam duyduklarıma uzaksın tuzaksın yasaksın bana! Korkma söylemem adını kimselere duyurmam sen bile bilmeyeceksin ömrün boyunca sadece bu şarkıyla söylenecek dillerde bu gizli sevda adın iki hece Dudaklarımda mühürleneyim gözlerin gece yüreğimde çakar şimşeklerin sanki bilmece çözmeye cesaret edemem ki deli bu sevda..

Korkma söylemem adını kimselere duyurmam
sen bile bilmeyeceksin ömrün boyunc
sadece bu şarkıyla dillenicek bu sevda.
bu gizli sevdam bu gizli sevdam..

Ferdi Tayfur Gizli Sevda Sözleri

Ferdi Tayfur Gizli Sevda Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir