SohbetVadisi.Com Paylaşım Platformu

Son İletiler

Sayfa 1 2 3 4 5
21
Genel Sohbet / Kadınların Özel Günü İçin Ağrı...
Son İleti Gönderen pcshift - Ekm 01, 2020, 10:06 öö
Ağrı Kesici Manyetik REGL Bant Reglsonn Comfort®

Kadınların özel günler olan; REGL Dönemlerinde sancı ve ağrılara son veren Manyetik REGL Bant Reglsonn Comfort®

Türkiye'de ve Dünya'da ilk buluş olan manyetik ağrı kesici REGL BANT olma özelliğine sahip Reglsonn Comfort® Türk Bilim İnsanları tarafından bulundu. Manyetik Ağrı Kesici REGL Bant; kadınların regl dönemlerinde oluşan dismenore ağrısına manyetik çözüm buldu. Reglsonn Comfort® Manyetik REGL AĞRI KESİCİ BANT olarak satın alabilirsiniz. Türkiye için Milli ve Yerli bir buluş olan ürünümüz tamamen yan etkisiz, aynı zamanda kullanıcılar tarafından tam not aldı. Lütfen ISI BANTLARI ile karıştırmayınız. Reglsonn Comfort® Milli ve Yerli REGL Ağrı Kesici Manyetik Bant'tır. Kadınların özel günlerinde ağrısız ve sancısız REGL dönemi geçirmelerine en büyük yardımcıdır. Özel günleriniz Reglsonn Comfort® ile kabus olmaktan çıkıyor.
Reglsonn Comfort® Nedir?

REGLSONN COMFORT® renkli kutu içerisinde bir adet olarak sunulan ve regl döneminde oluşan ağrıyı azaltmaya yarayan manyetik özellikli bir REGL Bant'tır.


 
Reglsonn Comfort® FAYDALARI Nedir?

•   Adet Ağrısı ve Sancılarını Giderir.
•   Kadınların Özel Dönemlerinde Sürekli Kullanmaları Halinde Adet Düzenleyici Özelliğe Sahiptir.
•   Hormonal Dengeleri Düzenler
•   Rahatlık Hissiyatı verir ve Mutlu Olmanıza Yardımcı Etki Gösterir
•   Vajinal Hastalıkların Oluşmasını Engeller
 
Reglsonn Comfort® Buluşunu Yapan ve AR-GE Çalışmasını Yapan Firma?

JT Medikal AR-GE Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. Tarafından ürünün buluşu ve AR-GE Çalışmaları yapılmıştır.

REGLSONN COMFORT® kullanım amacı nedir?
Regl döneminde oluşan ağrının giderilmesi ya da büyük oranda azalmasına yardımcı olur.
Düzenli Kullanımda; idrar kaçırma sorununa, regl döneminde idrar sırasında oluşan ağrının azalmasına, düzensizlik probleminin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.
REGLSONN COMFORT® nasıl kullanılır?

*Bant üzerindeki koruyucu kağıdı çıkararak sezaryen bölgesine yapıştırınız.
*Kullanım sonrasında çıkarılmak istenildiğinde ılık su ile ıslatarak çıkarınız.
*24 Saatlik günlük kullanıma uygundur.
* Etkili bir sonuç elde etmek için regl döneminden önce ya da regl döneminde (Dismenore) ağrı başladığında kullanılmalıdır.
* Kişisel olarak reçete edilmediğinden başkalarına tavsiye edilebilir.
*Duşta iken vücutta bulundurmamalı, duştan önce mutlaka bant çıkarılmalıdır.
*12 yaş ve üzeri kullanıma uygundur.
*Gebelik döneminde kullanılması uygun değildir.
REGLSONN COMFORT® Yan Etkisi Var mı?

REGLSONN COMFORT® İlaç olmadığından ve harici olarak kullanıldığından dolayı herhangi bir yan etkisi yoktur.
REGLSONN COMFORT® Kullanıcı Yorumları
İnstagram adresimizden kullanıcı yorumlarını inceleyebilir ve bizi takip edebilirsiniz. https://www.instagram.com/reglsonncomfort/ REGLSONN COMFORT® ürünümüzü deneyin mutlaka memnun kalacaksınız. REGLSONN COMFORT®  ürünümüzü denedikten sonra lütfen instagramdan yorum yazmayı unutmayınız. Kadınların çektiği Adet Sancısı ve ağrılarına son vermesi için yakınlarınızın mutlaka bu üründen haberdar olması gerektiğini düşünüyoruz.

ÜTS (Sağlık Bakanlığı Onaylı) kayıtlı, İSO 9001: 2015; İSO 13485:2016, CE Belgeli, test ve analizleri tam olan ürünümüze www.reglsonncomfort.com 'dan ulaşabilirsiniz.22
Genel Sohbet / Hayatı kolaylaştıran uygulama:...
Son İleti Gönderen Celil - Eyl 29, 2020, 05:40 ös
Hayatı kolaylaştıran uygulama: LOCA
Kafelerde ödemeyi kolaylaştıran uygulama: LOCA
Kafelere özel bir uygulama son aylarda dikkat çekmeye başladı. "LOCA" adlı kafe uygulaması, muadillerine göre daha fazla özellik içeriyor. Yerinde ödeme uygulaması olarak geliştirilen LOCA'nın tasarımcıları kafelerin ihtiyacı olabilecek her detayı düşünmüş! Temassız ödeme, alışverişlerden puan kazanma, kafe bulma ve daha fazlası... Yani LOCA keyifli bir kahve keyfi için hayatı kolaylaştıran uygulama olarak göze çarpıyor. Peki, LOCA nedir? LOCA nasıl kullanılır, ne işe yarar?
*** https://locapp.net/
LOCA nerede kuruldu?
LOCA, İzmir merkezli LOCA Yazılım Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından geliştirildi. Yani anavatanı İzmir... Ekim 2019 tarihinden bu yana Android ve iOS uygulama marketlerde yer alıyor. Şimdilik sadece İzmir'deki kafelerde LOCA'ya rastlıyoruz. Herhangi bir yatırımcısı olmayan uygulama, bu yönüyle de tamamen "özgün" bir uygulama.
***
LOCA ve LOCA'lar...
LOCA tek bir uygulama değil, iki farklı uygulama içeriyor. "LOCA Kafe" kafe işletmelerine yönelik özellikler barındırıyor. "LOCA App" ise kafe müşterilerinin ihtiyaçları gözetilerek geliştirilmiş. Her iki uygulama da farklı kodlama içeriyor. Yani uygulama içinde uygulama var!
*** https://play.google.com/store/apps/details?id=com.locapp.apps&hl=tr
LOCA nedir?
LOCA bir sadakat uygulaması olarak geliştirildi. Temelde sadece kafe sektörüne yönelik yerinde ödeme imkanı veriyor. "LOCA Kafe" ile "LOCA App" uygulamaları arasında ödeme alma yapılabiliyor. Bu şekilde mobilden mobile ödeme alınabildiği için bu anlamda Türkiye'de bir ilke imza atıyor. Ayrıca, temassız ödeme seçeneği ile kafe müşterilerini ve personelini pandemi riskinden koruyor.
***
LOCA'da yok yok!
Kullanıcılarının övgü ile bahsettiği kahve uygulamasına yönelik övgülerin haklı sebepleri var! Kasada ya da masada temassız ödeme; alışverişlerden doğan hesap hareketlerini tarih, saat, yer, tutar olarak görebilme; yakındaki kafeleri ve kafelerin sunduğu fırsatları görebilme; kafelerin özelliklerini ve yorumlarını inceleme; anlık ve süreli bildirimlerle fırsatlardan yararlanma, Uygulama içindeki LOCA Çark ile puan kazanabilme, sektör etkinlik biletlerini ekonomik olarak satın alma imkanı veriyor.
***
Puan kazanmamak imkansız!
Peki, LOCA'da nasıl puan kazanırsınız? Öncelikle şunu belirtelim; kazanılan puanlarla bedava kahve içebilirsiniz. Ayrıca, kahve sektör etkinliklerinin ekonomik bilet satışı imkanlarından faydalanabilirsiniz. LOCA'nın puan çarkı var, bu çark döndükçe puan kazandırıyor. Büyük etkinliklerde fiziksel LOCA hediye çarkı etkinlikleri düzenleniyor. Bu etkinliklerde çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Instagram etkinlikleri ile puan ve hediye kazanma, arkadaş davetinde puan kazanma, kafelerdeki dönemsel fiziksel etkinliklerde puan kazanma... Yani LOCA kafe müşterilerinin puan kazanması için elinden geleni yapıyor diyebiliriz, puan kazanmamak imkansız!
***
Hangi illerde LOCA var!
LOCA, kafelerde üyelik sistemi ile kuruluyor. Kafe müşterileri ücretsiz indirebiliyor. Şimdilik İzmir'de ve İstanbul'da kullanılıyor. Toplamda 100 seçkin kafede LOCA'ya rastlayabilirsiniz. Önümüzdeki birkaç ay içinde Eskişehir ve Ankara'da LOCA'lı kafeler olacak. Daha sonra metropol illerdeki kafelerde de LOCA'yı görebilirsiniz. Şirketin iki yıl içindeki hedefi 4 bin kafede yer almak.
***
LOCA ne yapar?
LOCA; kısaca hızlı ödeme yapar, pratik ödeme alır, temassız ödeme alır, mobilden mobile ödeme alır. Android ve iOS işletim sistemi olan bütün mobil cihazlarda çalışır. Kafelerin kapalı devre uygulamaları ile entegre olarak çalışır. Yani kafelerin özel uygulamalarına alternatif ya da rakip değildir. Altyapısı Amazon ve Natro'un yüksek güvenlikli serverlarda barındırılır. Ödemeler PayTR üzerinden alınır.
***
LOCA'lı etkinlikler
İzmir Kahve Festivali ve Winter Coffee Fest'in uygulama sponsoru olan LOCA'dan bu etkinliklere bilet alabilirsiniz. Festivallerde fiziksel hediye programları düzenleyen LOCA, kafelerde de çeşitli etkinliklere öncülük ediyor.
*** https://coffeefestivalizmir.com/
Kafelerde LOCA'sız kalmayın!
Yeni nesil bir kafe uygulaması ile LOCA, kafe tutkunlarına ve kafe işletmelerine çok şey vaat ediyor. Kafe ve nitelikli kahve keyfini LOCA ile doruklara çıkarabilirsiniz!
23
Genel Sohbet / Türkiye'nin En İyi Gezgin Blog...
Son İleti Gönderen Celil - Eyl 15, 2020, 07:20 ös
Gezgin Forum ve Gezgin Blog denilince akla ilk gelen gezginsel oluyor, neden mi? Çünkü modern ve şık yapısı ile Gezgin Blog tasarımı göz kamaştırıyor. Gezginler, Gezginsel'de çok daha rahat ve kolay şekilde gezi yazılarını yayınlayabiliyor. Çünkü Gezgin Blog çok kolay ve kullanışlı! Türkiye'nin en iyi Gezgin Blogları arasında yer alıyor. Sizlerde Seyahat ve Gezi yazılarınızı, bir gezgin bloğunda yayınlamak istiyorsanız mutlaka kayıt olun!

Ayrıca Gezginsel'de tatil arkadaşı ilanı da verebiliyorsunuz, tatilleriniz ve etkinlikleriniz için (kamp, motosiklet, otostop vb.) arkadaş bulabiliyorsunuz. Tatil arkadaşı bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Gezginsel'in bir diğer özelliği ise , çok kullanışlı forumu, gezgin forumu sayesinde gezginlerle bilgi alışverişinde bulunabiliyorsunuz. Gezgin Forum diğer forumlardan çok daha farklı modern ve kullanışlı arayüzü sayesinde forumlardaki eski tadı geri alacaksınız. Mutlaka Gezgin Forumu gezginsel ayrıcalığı ile tadın! https://gezginsel.com
24
Genel Sohbet / Sohbetdelisi sohbet odası
Son İleti Gönderen sohbetdelisi - Eyl 06, 2020, 11:37 öö
seviyeli sohbet
tüm dünyadan katılan yada dünyanın herhangi bir yerinden katılan bay bayan kardeşlerimiz. Kızlarla Sohbet odalarımıza giriş yaparak seviyeli sohbet odalarımızda kardeşlerimizle sohbet yapabilir. Şarkılar Mahniler Çalabilir dinleyebilirsiniz.. islami sohbet

tüm dünyadan Sitemize Rahatlıkla Giriş bağlan sohbet eden Cok sayıda Chat edebilirsiniz sitemizde bulunmaktadır. Çok yakında Sitemizde şarkılar paylaşımı yapacagız,hem indirebilir hemde zevkle dinleyebileceksiniz. Sohbet Odalarımızda en önemlisi seviyedir.
sohbetdelisi uygulaması mobil sohbet

Merhabalar Deyerli Dostlarim Sohbetin Eğlencenin Ve Boş Vakitleriniz Boşa Gecmesin En Guzel sohbet uygulaması Mobil Sohbet in Tek Adresi Olan Sohbet Sitemize Sizde Davetlisiniz Sohbetin En Gercekcesi ve Eylencesi Sizlerle Beraber Zamanimizin Ne Değerli Bay Ve Bayanlari Ile Sizde Sohbetimize Gelin Sizleride Taniyalim. Bir Birin Den Deyerli Mobil Sohbet Timiz Eylencenin Dostlugun Ve Kardesligin Tek Adresidir Hic Bir Sanal Ortama Benzemez Kesinlikle Deyer Bilinir Değer Verilir Her Kese Cünkü Her Kez Eşittir Hepimizde İnsaniz. Bu Guzel.Ailemizde Sizler de Ayri Kalmayin Tanismaya Kaynasmaya Hazir Olun Dostlariniz İle..

Asla Unutulmaz Bir Dostluk Ve Arkadaslik uygulamasıyla Kurmak Için SizDe Beklemeyin Cok Kolay Üyelik Her Yastan İnsan Her Yastan Bayan Ve Baylar Kolayca Kulana Bileceyi Bir PlartFon Olan Mobil Sohbet Sitemiz HicBir Sekilde Zorluk Cekmeyeceginiz Bir Sitemizdir Her Sorunuz İle İlgilenicek Gorevli Arkadaslarimiz da Sizlere Yardimci Olucaktir Ve Sizde En Kisa Zaman Da Anliyacaksiniz Ve Cok Sevineceksiniz Ve Cok Menmun Kalicaksiniz mobil sohbet Sitemiz Beyeneceksiniz Biz Bu KonuDa Cok İddaliyiz Buna Emin Olabilirsiniz Ve Tamamen Ücretsiz Bir YerimizDir.. Tesekürler Huzurlu Keyifli Ve Seviyeli Bir Sohbet Dileriz. https://sohbetdelisi.com/


bir tık kadar yakı size yeni arkadaslık kurabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.sohbetdelisi
25
Genel Sohbet / Viagra SİPARİŞ
Son İleti Gönderen Celil - Ağu 28, 2020, 07:13 öö
Viagra SİPARİŞ
Geçmişten günümüze sıklıkla kullanılan ve artık herkes tarafından bilinerek meşhur olan ve diğer ilaçlara da kendi ismini veren Viagra, en çok sipariş edilen ilaçlar arasında yer alır. Viagra sipariş vermek artık çok kolaydır. İnternetteki alışveriş sitelerinde yetişkinlerin yasal ve güvenilir yollardan sipariş vermeleri ve ödeme yapmaları kolaylaşmıştır. Viagra sipariş veren kişiler kısa zamanda kimyasal ilaca kavuşurlar Viagra sipariş ederken kullanma talimatlarına, yan etkilerine dikkat etmek gerekir. Bununla beraber etken maddenin özellikleri de önemlidir.
VİAGRA SİPARİŞ EDERKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

Cinsel iktidarın artmasını isteyen kişilerin kimyasal ilaç takviyesi alarak kan dolaşımını hızlandıran etkilerin vücutta harekete geçmesini sağlamaları ve bunu tablet ve yüksek dozlarla adım adım yapmaları söz konusu olmaktadır.
    •  Viagra sipariş eden kullanıcıların bu durumun bilincinde olması gerekir.
    • Hassas bünyeye sahip kullanıcıların, viagra ürünlerini kullanırken dikakt etmeleri gerektiği gibi, viagra ürünleri kullanımı sırasında başka herhangi bir ürün kullanılmaması gerektiği, tüm kullanıcıları kapsayan bir durum olarak bilinir.
Sürekli aynı ilacı kullanmak kalp ve damar hastalıklarının yaşanmasına neden olabilirİlaç olmamasına rağmen medikal bir yönü bulunan Viagra, temel bir cinsel yaşam düzenleyici olarak geçmesinde herhangi bir sakınca yoktur. Tablet versiyonlarının su ile birlikte ve alkol tüketimi olmadığı zamanlarda tüketilmesi önerilen Viagra, başucu yardımcısı cinsellik iyileştiricidir.  . Viagra sipariş ederken yan tesirlerini de araştırmak ve kabul etmek gerekir. Eczanelerden ve alışveriş sitelerinden Viagra sipariş etmek mümkündür.


26
Genel Sohbet / Cialis Satış
Son İleti Gönderen Celil - Ağu 26, 2020, 03:27 ös
Cialis Satış
Ereksiyon cinsel ilişkinin olmazsa olmazıdır. Sağlıklı bir şekilde ereksiyonun gerçekleşmesi sağlıklı bir penise sahip olmaktan ileri gelir. Aksi bir hastalık durumu yoksa kan değerleri ve hormonlar üzerinde etki gösteren ilaçlar sorunun çözümü için kullanılır. Cialis satış da bu sebeple gerçekleşmektedir. Cialis satış noktasında güvenilir yerlerden alışveriş yapmak gerekir. Bunun bilincinde olan kişiler Cialis satış yapan yerlerden ilaç hakkında bilgi almaktadır.
Sertleşme, cinsel iktidarsızlık ve erken boşalma gibi problemler cinsel yaşam kalitesini önemli ölçüde düşürebilir. Özellikle erkeklerde yaşa ve çevresel faktörlere bağlı etkenler nedeniyle bu sorunlar kendisini gösterebilir. Ancak Cialis ile bu tür cinsel sorunlar kolayca çözülebilir. Cialis, içerisinde bulunan tadalafil etken maddesi sayesinde erkek penis kas dokusuna gönderilen kan miktarının artırılmasını sağlar. Böylece penis üzerinde tutulan kan miktarı artırılarak uzun süreli bir ereksiyon elde edilmesi sağlanır. Diğer performans artırıcı ilaçlar ve gıda takviyelerinin aksine Cialis, farmakolojik bir ilaçtır.
Cialis Satışı
Erekte olma sorunlarının önüne geçilmesinde kimyasal ilaç takviyesi önemli olsa da gıda takviyesi de önemli bir yere sahiptir. Cialis satışı konusu da bunların farkında olunmasıyla gerçekleşir. Bu tür ilaçlar sürekli kullanılmamalıdır. Cialis satış öncesinde gıda takviyesi ve rejimi de uygulanabilir.
    • Kan değerlerini arttıran bileşenler tüketilebilir.
    • Tamamen güvenilir olan Cialis, uluslararası birçok testten başarılı bir şekilde geçmiştir.
    • Ülkemizde ise sağlık bakanlığının ruhsatı ile satılmaktadır.
Erkek penis dokusu, üzerinde birçok kılcal kan damarı bulunduran bir kas dokusuna sahiptir. Bu kas dokusu anlık olarak gönderilen kan miktarının artması ile sertleşir. Sertleşmenin sağlanabilmesi için penis atardamarlarının genişlemesi gerekir. Ancak zamanla bu damarlar genişleme özelliğini kaybedebilir. Bu da sertleşme ve iktidarsızlık problemlerinin ana nedenidir. . Cialis satışı sağlığın korunması yönüyle oldukça önemlidir. Doktorlar da bu durumun farkında olarak reçete yazar

27
Genel Sohbet / Geri Dönüşüm Sanayisi Yenilik
Son İleti Gönderen reklamcigenc - Ağu 24, 2020, 04:00 ös
Ülkemizi yöneten kişilerin yani yöneticilerin genç nesile uygun istihdam oranları yapması çok önemlidir.

Ekonomiyi güçlendirici gibi hem de bunun yanında daha da fazla bireylerin yer almasını sağlayacaktır.Ülke ekonomimizin artarak gelişmesi için bizlerin ve birçok firmaların üzerlerine düşen birkaç görevler bulunmaktadır.

Geri dönüşüm sanayisi kendi içerisinde bulunduğu sektöre yönelik yenilikleri sürekli yapan gelişen ve ilerleyen bir alandır. Bunları yanındaki darıca hurdacılık sektörleri ve keza yine hurdacıların yanında atık plastik sektörü gibi alanlarında büyümesi ve ilerlemesi önemli sanayimizin ve ülkemizin sürekli yerlere gelebilmesi için çok çalışmalıyız  Kağıt geri dönüşüm numarası ve çalışırken de elimizden gelecek olan birçok şeye dikkat ve önem göstermeliyiz. Bu nedenledir ki geri dönüşümün ve sanayinin ülkemiz adına iyi yerlerde iyi durumlara gelebilmesi için akıllı ve bilgili genç nesillere bağlana yönlendirmeniz gerekir. Genç nesiller eğer okul zamanında bu gibi sektörleri öğrenirlerse ileriye dönük olarak çalışmaları oldukça olası olacaktır.

28
Genel Sohbet / Mustafa Bulut Avrupa’yı Titret...
Son İleti Gönderen Celil - Ağu 18, 2020, 12:50 ös
Avrupa'yı Titreten Türk !
Almanya'da yaşayan ve katıldığı 22 golf turnuvasında 22 kez şampiyon olan Mustafa bulut, Avrupa'yı dize getirdi. Mustafa Bulut ünlü golf oyuncularının da olduğu turnuvalardan şampiyonluklar alarak Dünya'ya sesini duyurdu. Peki ya Mustafa Bulut Kimdir ? Aslen nereli dir ? 1967 yılında  Elazığ doğumlu olan  Mustafa Bulut, Türkiye'de kısa bir süre yaşadıktan sonra ailesi ile beraber Almanya'ya gurbetçi olarak gitmiş ve Almanya'nın Köln şehrinde kendisine oto galeri açarak iş yaşamına başlamış. Oto galerisine gelen müşterileri ve arkadaş çevresinin golf oynamasına teşvik etmeleri sonucu golf oyununa merak saran Mustafa Bulut, Almanya, Fransa ve Portekiz'de katıldığı golf turnuvalarında birinci oldu. Golf ü ilk başta hobi olarak gördüğünü belirten Mustafa Bulut, Bonn IGC Golf Kulübüne kayıt  oldu ve bu kulüpte 12 yıl amatör golfçü olarak yer aldı. Kendisi bununla 'da yetinmeyerek, 2014 yılında 4 ay süren Profesyonel Golf Oyuncusu sertifikası için yazılı ve uygulamalı sınava girdi ve bu sınavdan da başarılı sonuç alınca, Profesyonel Golf oyuncuları listesine girdi. Mustafa Bulut'un başarılarını izleyen Şirketler sponsorluk anlaşmaları yapmak için sıraya girdi. Mustafa Bulut, Golf teki başarısını  geçmişinde profesyonel oynadığı futbol ve siyah kuşağını aldığı Tekvandoya borçlu olduğunu söyledi. ' Futbolda ayak hareketleri, tekvandoda da el ve ayak hareketleri çok önemli bir yer tutmaktadır. Golf te de konsantrasyon çok önemli bir yere sahip. Futbol ve tekvandoda edindiğim tecrübeleri golf te başarıyla uygulandığıma inanıyorum, bütün 18 Golf çukurların başlarındaki ana vuruşlarında Driver ile golf topunu 340 metreye kadar gönderebiliyorum. Bu spora yöneldiğim zaman başarılı olabilmek için elimden geleni yaptım ve başardım. Hobi olarak başladığım golf te  bugün buralara geleceğimi tahmin bile edemezdim.
Hedefim Türkiye Adına Dünya Şampiyonu Olmak !
Türk kökenli Almanya vatandaşı olan Mustafa Bulut, geldiği noktada artık dünya şampiyonluğunu hedefliyor. 2014 Yılı'nda profesyonel golf oyuncusu olan Bulut ' Umarım bu başarı serisi devam eder, maalesef şu anda tüm Dünya'yı etkisi altına alan korona virüs pandemisi bulunuyor. Turnuvalar yeniden başladığında Türk milleti adına sahaya çıkıp Ay yıldızlı bayrağımızı orada dalgalandırıp başarı elde etmek olacak. Daha önce kazandığım turnuvalar arasında 2015 Yılında düzenlenen - Uluslararası Golf Club Bonn Kupası - Uluslararası Ay Kupası Şampiyonluğu - Münih Uzun Sürücü Kupası Şampiyonluğu - Frankfurt  Golf Delikleri Kupası Şampiyonluğu - Uluslararası Golf Club Bonn Yılın Oyuncusu Ödülü -Dortmund Charity Şampiyonluğu - Rookie Kupası Şampiyonluğu - 2016 yılında Antalya Grup Birincisi Ödülü ve 2019 yılında 'da Bosphorus Şampiyonluğu elde ettim. Bu spor 'da Dünya çapında çok önemli golfçüler ve çok önemli turnuvalar bulunuyor. Bunlardan birisi olan Dubai'de düzenlenecek olan turnuva ve ben bu turnuvayı kazanmayı hayal ediyorum. Bütün hedefim bu turnuvayı kazanıp, kupayı ülkeme getirmek.Dünya genelinde Golf Akademileri Kurmak İstiyorum !
Mustafa Bulut, Avrupa'da golf te elde ettiği başarıları  genç nesillere aktarmayı hedefliyor. İlk önceliğini ülkesi olan Türkiye'de gerçekleştirmeyi isteyen Mustafa Bulut ' Golf elit bir spor, Türkiye'de golf oynamak isteyen genç yetenekler var, hem ben bu genç yeteneklere golf eğitimi vermek, hem de bu çocukların ülkemizi Avrupa'da temsil edip başarılar elde etmesini istiyorum. Bu konu ile ilgili ben ve ekibimin çalışmaları sürüyor. En kısa zamanda ülkemize böyle bir yatırımın hayırlı olacağını düşünüyorum.Mustafa Bulut'un Hayatı Film Oluyor !
Golf'te başarıları ile tanınan Mustafa Bulut'un hayatı Sinema Filmi oluyor. Film Mustafa Bulut'un gençlik yıllarından Avrupa'ya Golf şampiyonu olmasına kadar ki süreci konu alıyor. Mustafa Bey bu konu ile ilgili ' Evet hayatım film oluyor, Şu an da filmimin senaryosu yazılıyor. Sizlere güzel bir hikaye izletmeyi hedefliyoruz. Filmin hem yapımcılığını, hem de filmin içinde yer almayı hedefliyorum, Film ile ilgili seyirciye sürprizlerimizde olacak, bu konu ile ilgili ünlü isimlerle çalışmalara başladık, zamanı geldiğinde tüm basına duyuracağız. https://www.mustafabulutgolfakademi.com
29
Genel Sohbet / Almanca Kursu
Son İleti Gönderen vazliz34 - Ağu 10, 2020, 11:53 öö
SDM Almanca Kursu'nda yıllardır Almanca eğitimi veren, tecrübeli, alanında uzman ve ana dili Almanca olan eğitmenler eşliğinde eğitim görürsünüz.Öğrenme garantili Almanca dersi, SDM Almanca Kursu'nda kaliteli dil eğitimi kriterleri ve tevrübe sahibi öğretmenler eşliğinde verilmektedir. Gündüz, akşam ve hafta sonu programları şeklinde düzenlenen dersler, sizlerin iş ya da okul zamanlarınıza göre oluşturulmaktadır. Grup eğitimlerimizde belirli sayıda öğrenci ile eğitimde verimin en üst seviyeye ulaşılması sağlanmaktadır. Eğitimler, teknolojik olarak tam donanımlı ve oldukça konforlu sınıflarda gerçekleştirilmektedir.
Almanca Kursu Eğitimi,

-Okuma
-Yazma
-Dinleme
-Konuşma
olmak üzere dört temel beceri eğitimi üzerine kuruludur.
40 dakikalık dersler halinde her bir beceri ayrı ayrı desteklenir ve her beceriye eşit şekilde ağırlık verilmektedir.
30
Genel Sohbet / Hd film izle
Son İleti Gönderen Celil - Ağu 09, 2020, 02:26 ös
İnternetten bedava hd film izlemek, sevdiğiniz filmleri doğrudan evinizin rahatlığında izlemenin en kolay ve basit yoludur. Bu ücretsizfilmleri izlemek için ihtiyacınız olan tek şey, internet bağlantısı olan bir PC veya TV'dir.
Çevrimiçi ücretsiz film izleyebileceğiniz çok sayıda yer vardır, ancak en iyi hd film izle için realfilmizle sitesini tavsiye ederiz içerisinde çok sayıda film var, bilgisayarınız veya TV'niz için güvenlidir ve kullanmanız yasaldır. Realfilmizle sitesi tüm platformlar ile uyumlu bir sitedir böylece ücretsiz filmlere mobil cihazınızdan erişebilirsiniz.
Sayfa 1 2 3 4 5