İstanbul Sohbet Odaları


İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

Türkiye’nin en büyük sitesinden yeni hizmetler verilmekte, İstanbul Sohbet Odaları ile hemen Chat Sohbet Edin.

BİR TARİH MİRASI OLAN İSTANBUL HAKKINDA SOHBET

İstanbul’a gezmek için gelen kişiler için bir yol haritası niteliğinde şu bilgilere yer vereceğiz: Öncelikle İstanbul’un meşhur camileri nelerdir? Buradan başlayalım sohbetimize.

İstanbul’un en çok gezilen camileri arasında ilk sırada Sultanahmet Camii, Fatih Camii, Süleymaniye Camii, Eyüp Sultan Camii, Teşvikiye Camii gibi camiler yer almaktadır. Her noktasında tarih fışkıran İstanbul’da her yerden duyulan ezanlara ev sahipliği yapan bu camiler, bizim geleneksel kültürümüzü de günümüze taşıyan köprüler olmaktadır. Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerini içinde barındıran bu camilerimizi her yıl yurtiçinden ve dışından milyonlarca insan ziyaret etmekte ve tarihi ve kültürel zenginliklerimiz hakkında bilgi edinmektedirler.

Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış olan İstanbul’un yönetim merkezi niteliğindeki Topkapı Sarayı, mutlaka gezilmesi ve görülmesi gereken bir mekan. Osmanlı Devlet Teşkilatının merkezi olan bu sarayda, padişahların kullandıkları giysiler, kılıçlar, eşyalar sergilenmektedir. Osmanlı devleti hakkında somut anlamda bilgi sahibi olmak isteyen herkes, Topkapı Sarayı’nı gezerek en detaylı bilgilere ulaşabilmektedir. Rehberler tarafından da, sizlere gezi veya tur boyunca Topkapı sarayında güzel bir sohbet eşliğinde, bilgiler sunulmaktadır. Fatih’in İstanbul’u fethinden sonra camiye çevirdiği, günümüzde ise müze olarak hizmet veren Ayasofya Camii, Roma, Bizans ve Osmanlı mimarisinin karışımı niteliğinde muhteşem bir yapıttır. Tarihin gizemli sayfalarında sizi yolculuğa çıkaran bu eser, her yıl milyonlarca kişinin uğrak yeri olmaktadır.

İstanbul Sohbet

İstanbulun cazip sitesi denince akla ilk olarak SohbetVadisi.Com gelir. Ücretsiz ve üyeliksiz olarak hizmet veren ilk ve tek sitedir, Bu site üzerinden her zaman güncel konular üzerinde değerlendirmeler yapılabilabilir ve dilerseniz sizlerde hemen bu siteye katılın ve bu sitedeki kullanıcılarla hemen arkadaşlık edinin, Her konuda fikir edinebilme şansını yakalayın seviyeli sohbet sitesine katılım sağlayarak bedava Muhabbet edebilme şansını hemen yakalayın, Bütün herkes burada güzel zaman geçirirken öyleyse sen nerdesin? Sende mutlaka bir kere olsun bu siteye katılın ve burada Sohbet edin.

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir