Kız Kıza Sohbet Nasıl Edilir


Kız Kıza Sohbet Nasıl Edilir

Kızkıza sohbet sitelerinde genellikle sohbet denildiği zaman akla karsi cins ile yapılan arkadaslik sohbet gelir.Genellikle sunuculara takilan erkeklerin çoğu kizlar ile sohbet etmek için sohbet sitelerini tercih ederler.Ama kadinlarda bu biraz daha farklidir.Bir birleri ile sohbet edip paylasacaklari daha çok konulari var.

Genel sohbet içerisinde kız kıza sohbet etmek, hatta kadınlardan oluşan bir kanal açıp sadece kadınlara özgü olanı konuşmak ilk tercihleri arasinda gelir. Arayiş içinde olmadan sanki reeldeki bir arkadaşi yada komşusu ile sohbet ediyor gibi saatlerce bikmadan konuşa bilirler. Kadınlarla sohbet ederken farklılıklar elbette belli eder kendini. Çünkü bir kadın hele de çalışıyor ise hem iş hayatı hem ev hayatı ve işleri konudur sohbetlerine genelde.

Kral Sohbet

Kız kıza sohbet daha samimidir. Özel sohbet konuları fazlaca yer eder. Gönülden sohbet süregelir muhabbet arasında. Kime gönlünüz kaydı ise dert dökmek babında anlatırsınız. Ya da emin olamadığınız bir konu hakkinda fikir alış verişi çok yaparlar. Bir birlerinin fikirlerine önem verirler.Olay ve hadiseleri can kulağı ile dinler, güzel de yorumlar yapar kızlar. Şu şöyle olsa idi ile başlayan cümlelerle güzel yönlendirmeler de yaparlar. Karşılıklı sohbet ederken kullandıkları hitamlarida çok hoştur samimi içten ve sıcacık. Kız Kıza sohbet ederken daha çok ilişkiler konusu ilgi çeker. Çünkü deneyim ve yaşanmışlıklar yol gösterir insana. Ben bunu yaşadım, benim ilişkimde de aynen bu durum oldu gibilerinden deneyimlerle yön verilir, belki de girilecek bir yanlıştan döndürülebilir. Bu ortanin oluşma o kadar da kolay değil elbette.Onun için çevrenizdeki kişileri hemcinsiniz olsa dahi çok iyi seçmelisiniz.

Kızlarla Chat Evlilerle sohbet ederken de hele de çocuk varsa bol bol bilgi paylaşımları yapılır. Çocuğun büyüme evreleri, kullanılan bez mama, nasıl vakit geçirip aktiviteler yapıldığı gibi konular ön sırada yer alır. Ve tabii ki olmazsa olmaz ev işleri, temizlik tüyoları. Kızlarla sohbet bir çok faydalı konuya kapı aralar kısacası. Aynı şehirde iseniz şehirler arası sohbet eder, hatta buluşmalar dahi düzenlenebilir.Sanal ortamlar içinde görüşüp tanışıklıklarını gerçek hayata döken insan sayısı fazladır nitekim. Birlikte güzel vakit geçirir uzun uzun sohbetler ederler. Bu tanışıklık uzun yıllar devam edip tam bir dost sohbet olur aradaki muhabbet. Kızlarla chat yaparken maalesef çekememezlikler de büyük yer eder. Kıskançlık oranı kadınlarda daha yüksek olduğu için hasetlik de bir o kadar fazladır. Bunu çok fazla yaşayan biri olarak söylüyorum kiskanilmak güzel bir duygu ama sevdiğin kişi tarafından dozunda olursa.Ama ayni cisten birinin kıskançlığı çok tehlikeli olabiliyor.Kiskanclik çekememezlik o kadar gözlerini ve kalplerini karartmistirki her türlü kötük beklene bilir.
Kimi kariyerini kıskanır kimi sevgilisini kimi karakterini. Kadın aklını anlamak bazen gerçekten imkansız olabiliyor. Böyle haset dolu insanlara denk gelmemek duası ile diyoruz… Sohbet odaları içerisinde de bol kıskançlık mevcut olabiliyor. Bunun nedenlerinden en önemlisi popülarite. Genel sohbet içinde bir kız çok popüler ise diğerleri tarafından kıskanılabilir, hedef haline gelebilir. Bu doğal bir durum artık günümüz chat odaları içerisinde. Maalesef bu durum bazen iftiraya kadar gidip kötü sonuçlar da doğurabiliyor. Hep denen o cümle ah bu kadınlar sizi vezirde eder rezilde 🙂

 

Aşk mi Sevgi mi ?

AŞK neydi ? Aşk 3 harf tek hece minnacik bir kelime ama anlami kişiden kişiye değişen kimine göre yalan kimine göre yaşanması çok zor olan bir duygu.Kisiler yaşadıklari bu hissi kendilerine göre yorumlarken bide en zor olani vardir.Karsiliksiz sevmek.Sevdiğin kişi tarafindan değer görmemek buna rağmen hala seviyorsan bu da bir aşktır.Ama aşk her zaman seven yürekte güzel yaşanır.

Ortam Sohbet

En Zor Sevgi Hangisidir?

Uzaktan sevmek bence en zor olanidir.Seven iki kişinin mesafelere rağmen birbirlerine aşkla sevgiyle hasretle bağlanması.”Yanimdayken bile özlüyorum”. diyenler çok şanslılar bence.Ya uzaktan sevenler…Kavuşamayan eller buluşamayan gözler…Sabrin özlemin ateşinde kavrulan sevgiler en zor olanidir.
Bunu en güzel anlatan şiirlerden bir kacini paylaşmak istiyorum sizlerle.Çoğunuzun kendini bulacağı şiirler.

Uzaktan seviyorum seni, kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan sadece seviyorum
öyle uzaktan seviyorum seni
elini tutmadan
yüreğine dokunmadan
gözlerinde dalıp dalıp gitmeden
şu üç günlük sevdalara inat
serserice değil adam gibi seviyorum
öyle uzaktan seviyorum seni
yanaklarına sızan iki damla yaşını silmeden
en çılgın kahkahalarına ortak olmadan
en sevdiğin şarkıyı beraber mırıldanmadan
öyle uzaktan seviyorum seni
kırmadan
dökmeden
parçalamadan
üzmeden
ağlatmadan uzaktan seviyorum
öyle uzaktan seviyorum seni;
sana söylemek istediğim her kelimeyi
dilimde parçalayarak seviyorum
damla damla dökülürken kelimelerim
masum beyaz bir kağıtta seviyorum.

Sevda kokan bu dizeler de ne de güzel anlatmış Uzaktan Sevmek meselesini Cemal Süreyya… Sevmenin türlü hali vardır derler. Kimi sever, yanından ayıramaz, kimi sever kavuşamaz. Kimi uzaklardan sevmek zorundadır. Kimi yanı başında olana kilometrelerce uzaktır. Nedir bu Uzaktan Sevmek? Bir çok sair ve yazar tarafından yazıldı, çizildi, kelimeler anlamlı hale geldi. Sevginin uzaktan olanını gelin Elif Şafak nasıl ele almış bir de ondan dinleyelim;
“Seni uzaktan seviyorum….” diye düşündü erkek içinden. “Yaklaşmadan, anlatmadan, anlaşılmadan…. Ben seni beklentisiz seviyorum. Hiçbir şey ummadan, talepte bulunmadan, hayal bile kurmadan. Kendi içimde taşıdığım sessiz sedasız bir sır bu. Ben belki de senden çok bu sırrı seviyorum.” Seni olduğun gibi sevdim, tüm günahların ve arızalarınla. Uzaktan sevmenin en güzel yanı bu zaten. Kimseyi değiştirmeye kalkmıyorsun. Her şeyi olduğu gibi kabulleniyorsun. Aynı gök kubbenin altında yaşadığımızı bilmek yetiyor bana. Başımızı kaldırdığımızda gördüğümüz sema aynı, yıldızlar aynı, dolunay aynı. Bunu bilmek yetiyor bana. Umurumda değil ki nerede uyuyorsun, kimin yanında… Harika bir betim, harika bir anlatım. Uzaktan sevmenin güzelliği çok başkadır derdim ta ki sevdiğimin ellerini tutana kadar, gözlerini görene kadar. Bundan sonrasında uzaktan sevmeler yeterli gelmiyor. Bir dahası için günleri iple çekiyor, hasretle bekliyorsunuz. Bir dahası için fırsatlar oluşturmaya çalışıp günleri kovalıyorsunuz. Uzaktan Sevmek her yiğidin harcı değildir. En çok da güven ister, sonuna kadar saygı ve de sevgi ister. Bunlar var ise şayet uzaklar yakin olur, hasretlik vuslat olur. Sevgi Sohbet edilir ve güzellikler tecelli eder…. öyle uzaktan seviyorum seni; sana söylemek istediğim her kelimeyi dilimde parçalayarak seviyorum damla damla dökülürken kelimelerim masum beyaz bir kağıtta seviyorum… Bazen de söyleyemediklerimizi yazarız, Uzun uzun yazarız. Kimisi sevgisini çok iyi ifade eder, kimisi kalp denizine akıtır. Orda saklar. Ama gözleri ele verir kendini, gözlerinden okunur sevgisi de, kendisi de… Uzaktan Sevmek… Zor zanaat bir o kadar da sabır işidir. Yıllarca sürecek sağlam temelli ilişkiler bu uzaklardan sevmelere dayanır, savrulmak, sarsılmaz. O sevdaları yıkacak tek bir rüzgar bile bulunmaz.
Siz sadece içinizden geldiği gibi özgürce sevin sevginize sınır koymayin.Kaybetmekten korkun.Korktukca daha çok sevin daha çok sahiplenin.Siz sadece sevin ince planlar yapmayin.Hayaller kurun.Uzakta olsaniz bile nefesiyle uyuyun.Her yeni güne onun sesi ile başlayın.Utmayin AŞK kolayi sevmez.AŞK zorken güzeldir..

1 Yorum

  1. Ezqii

    2 Ekim 2020 at 04:44

    Aşkların en güzeli zoru sevmektir.Siz zoru başarsanız dahi sevgi hak edende güzel yaşanır.Sevginizi hak edeni bulmaniz dileğiyle…

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir